~:~ ~:~ ~:~    REGULAMIN    ~:~ ~:~ ~:~ 

Regulamin najmu oraz warunki pobytu w domku na terenie Habzówki

 

 

 §1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

 1. Niniejszy Regulamin został przygotowany w celu zapewnienia wszystkim Gościom domku na terenie Habzówki w pełni komfortowych warunków pobytu.

 2. W dalszej części regulaminu domek wynajmowany na terenie Habzówki określany będzie jako "Habzówka" lub domek w "Habzówce".

 3. Wszyscy Goście korzystający z Habzówki zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu. Nieprzestrzeganie postanowień Regulaminu upoważnia właścicieli Habzówki do wypowiedzenia najmu (przed końcem pobytu) bez zwrotu opłaty dla pozostałą część okresu wynajmu.

 

 

§2 ZASADY WYNAJMU - REZERWACJA I MELDUNEK

 

 1. Rezerwacji domku w Habzówce Goście dokonują drogą mailową, poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie lub telefonicznie. Podczas dokonywania rezerwacji konieczne będzie podanie m.in. numeru PESEL. Szczegóły procedury rezerwacyjnej zostały opisane na: http://www.habzowka.pl/index.php/rezerwacja.

 2. Minimalny okres wynajmu domku opisany jest na stronie: http://habzowka.pl/index.php/cennik i zależy od terminu wynajmu. W przypadku pobytu krótszego, niż minimalny pobyt podany w cenniku, cena ustalana jest indywidualnie.

 3. Opłaty za wynajem domku obowiązują zgodnie z informacją przedstawioną na stronie internetowej: http://www.habzowka.pl/index.php/cennik.

 4. Przy zameldowaniu pobrana może zostać kaucja w wysokości 300 zł.

 

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14:00 (dzień zameldowania) i trwa do godz. 11:00 (dzień wymeldowania).

 2. Gospodarze Habzówki zastrzegają sobie możliwość odmówienia świadczenia usług oraz wynajmu domku osobom, które w trakcie poprzedniego pobytu w sposób rażący nie przestrzegały postanowień Regulaminu.

 3. Cisza nocna obowiązuje między godziną 22.00 a 6.00.

 4. Wewnątrz domków i na terenie tarasów obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów.

 

 1. Goście domku w Habzówce mają do swojej dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny, na który składają się m.in.: kuchenka indukcyjna dwupalnikowa, lodówka oraz czajnik elektryczny.

 

 1. Na terenie Habzówki mogą przebywać zwierzęta naszych Gości (przyjazd ze zwierzęciem należy zgłosić w trakcie rezerwacji domku). Bardzo prosimy o sprzątanie po swoim pupilu (zarówno wewnątrz domku jak i na zewnątrz). Prosimy również, aby zwierzęta na spały na łóżkach.

 

 1. Goście Habzówki mają do swojej dyspozycji niestrzeżony parking samochodowy (w sumie: 4 miejsca parkingowe). Prosimy, aby nie wjeżdżać autem pod domek i parkować tylko w przeznaczonym do tego miejscu – parkingu przy drodze z boku działki (40 m. od domku).

 2. Gości wybierających się do nas w okresie zimowym uprzedzamy o potencjalnej konieczności założenia łańcuchów na koła auta, ponieważ mogą być trudności z wjechaniem pod górkę.

 

 

§3 ODPOWIEDZIALNOŚĆ GOŚCI I GOSPODARZY HABZÓWKI

 

 1. Goście Habzówki zobowiązani są do każdorazowego zamykania domku w momencie jego opuszczania. Gospodarze Habzówki nie ponoszą materialnej odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domku.

 2. Goście ponoszą materialną odpowiedzialność za wyposażenie domków - w tym także wyposażenie aneksu kuchennego oraz łazienki.

 3. Wszelkie zastrzeżenia dotyczące stanu technicznego wyposażenia domku należy niezwłocznie zgłaszać gospodarzom Habzówki.

 4. Gospodarze Habzówki nie ponoszą odpowiedzialności za dzieci pozostawione bez opieki i korzystające z trampoliny oraz placu zabaw. Dzieci mogą korzystać z trampoliny i placu zabaw tylko pod opieką osób dorosłych i za ich zgodą.

 

 1. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe - zabronione jest używanie w pokojach grzałek elektrycznych lub żelazek. Bardzo prosimy o nie wnoszenie materiałów łatwopalnych, nie używanie w domku świeczek i innych rzeczy, stwarzających zagrożenie pożarowe.

 

 

§4 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

 1. Będziemy niezmiernie wdzięczni za zmianę obuwia w domku, mycie po sobie naczyń oraz opróżnienie lodówki przed wyjazdem.

 

 

Habzówka stworzona jest z myślą o odpoczynku, dlatego bardzo prosimy o przestrzeganie Regulaminu oraz spokojny wypoczynek, umożliwiający relaks innym osobom (sąsiadom i zwierzętom z lasku przy domku ;) ).

 

 

Życzymy udanego pobytu!

 

Nasza strona zapisuje pliki cookie na Twoim komputerze. Pozostając na tej stronie, wyrażasz na to zgodę.